אתרי מסחר

בוא נבנה ביחד את אתר המכירות שלך!
נשב ביחד נכיר ונלמד מה החוזקות ומה מוכר את המוצרים שלך.
נחבר את העולם הטכנולוגי וביחד, בעבודה משותפת,

ניצור אתר מכירות אשר ייקח אותך למקום הנכון עבורך ועבור העסק שלך, תוך ייעוץ והכוונה בניהול מלאי נכון שליחויות ועולם הלוגיסטיקה.

ניהול אתרים

ב - MLY תקבלו את כל מה שחלמתם עליו בעבודה על האתר שלכם. העלאת מוצרים, הזנת תכנים, תמיכה טכנית לכם וללקוחותיכם, הדרכות, ייעוץ ועוד. אנחנו ניקח את האתר שלכם קדימה, נעניק מעטפת עבודה נוחה ופשוטה ונאפשר לכם לחסוך זמן יקר בניהול העסק שלכם. ביחד ניצור מצב בו תוכלו לחסוך עלויות משמעותיות ללא פשרות על איכות העבודה והתוצר הסופי. הפעילות שלנו מדוקדקת ונעשית בהתאם לצרכיך, באופן אישי ומקצועי, אנו מגיעים כדי לעזור לך להצליח לעזור לך להצליח ולתת את התמיכה והמקפצה לרמה הגבוהה ביותר בתפעול האתר.

מערכות מרובות ממשקים

המומחיות שלנו היא בניית מערכות מרובות ממשקים . מה זה מערכות מרובות ממשקים? אלו מערכות שמדברות אחת עם השנייה. . איך הן מדברות? לא ממש משנה ;-) אנחנו גורמים לזה לקרות. בטכנולוגיה של היום כל מערכת מתמחה בתחום מסוים עד לפרטים הקטנים ביותר. אפילו התכנות הגדולות מחוברות למערכי ייצור ותפעול, כספים, CRM ואחרות. אנחנו ב MLY נדע לייצר שפה משותפת ביניהן על בסיס המערך העסקי שלך הארגון שלך. נדע לייצר חיבור נכון ואפקטיבי בין המערכות. אם צריך לפתח ממשק משתמש שמתווך בין המערכות – אנחנו שם. והכי חשוב – להגדיר לארגון, ללקוחות ולשותפים העיסקיים שלו סביבת עבודה נוחה, ידידותית ומותאמת לתהליכי העבודה.

ייעוץ ואפיון

עם נסיון של שנים שמתפרס מהצד התפעולי יישומי של מערכות המידע והאתרים ועד לפרטים הטכנולוגיים המומחים של MLY יוכלו לקחת את הארגון שלך יד ביד ליישום התהליך משלבי המחשבה והתכנון ועד ליישום בפועל. MLY מלווה לקוחות בתפעול מערך הלוגיסטיקה ורכש, יישום מערכות מידע וניהול הידע והמידע הארגוני. לקוחות MLY צומחים וגדלים ביחד איתנו ואנחנו מוצאים ומתאימים להם את הפתרון הרלוונטי לכל שלב.

אפליקציות

אנחנו מאוד מתגאים ביכולת מרובת הטכנולוגיות שלנו. הצורך העסקי מגדיר אצלנו את הטכנולוגיה ולא ההיפך. כתוצאה מזה אנחנו מיישמים את האפליקציות שלנו WEB במגוון טכנולוגיות ושיטות ומתאימים את המוצר לצורך העסקי. לאפליקציות הצלחה רבה ודירוגים מעולים. הממשק שלהן מתקדם ויורש ידע מכל העולמות המוכרים לנו. כנסו לתיק העבודות ותראו!